3.465,00 DKK
Damemannequin fra Hindsgaul® Stående.
COY er en semi-ansigtsløs, damemannequin-serie med 9 positioner, der udstråler en selvsikker og feminin attitude.
De udtryksfulde positioner gør COY ideel til en moderne og nutidig udstilling.
Du kan bruge COY-mannequiner med eller uden paryk, hvilket gør dem alsidige og nemme at tilpasse til nye stilarter.
Fås i 3 standardfarver med højglanslæber og nanobelægning, der forstærker overfladen.
| Vægt | 18 kg |
|---|---|
| Farve | RAL7006, RAL8019, RAL9001 |
| Højde | 179 cm |
| Hals | 31 cm |
| Bryst1 | 88 cm |
| Bryst2 | 77 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Indvendig søm | 87 cm |
| Hælhøjde | 8 cm |
| Skostørrelse | 39 |



Vi bruger teknologier som cookies til at måle trafik og optimere hjemmesiden. Ved at klikke ‘Accepter’ giver du samtykke til disse teknologier. Manglende samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.