3.265,00 DKK Oprindelig pris var: 3.265,00 DKK.1.495,00 DKKAktuel pris er: 1.495,00 DKK.
Plus size herremannequin fra Hindsgaul® i en neutral, stående positur. Specielt udviklet til præsentation af modetøj i større størrelser med optimal pasform.
Alsidig mannequin i høj kvalitet med stilistiske ansigtstræk og specielle armbeslag, der gør det let at af- og påmontere armene.
Denne stilistiske serie er fantastisk til udstilling af sæsonens kollektioner af tøj og tilbehør og fås i 2 positioner.
| Farve | Hindsgaul Ivory |
|---|---|
| Højde | 198 cm |
| Hals | 42 cm |
| Brystkasse | 115 cm |
| Talje | 100 cm |
| Hofte | 118 cm |
| Indvendig søm | 90 cm |
| Skostørrelse | 44 |
| Buksestørrelse | 56 |
| Trøje | 42 |
| Jakke | 56 |
| Generel størrelse | XXL |
Vi bruger teknologier som cookies til at måle trafik og optimere hjemmesiden. Ved at klikke ‘Accepter’ giver du samtykke til disse teknologier. Manglende samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.