5.000,00 DKK
HØJGLANS HVID HERRE. Herremannequin, en stilistisk mannequin med abstrakt hoved designet specielt til at promovere proteser og andre ortopædiske genstande.
Mannequinen leveres med tre længder til venstre ben: Kort, til at vise en protese over knæet. Medium, til at vise proteser under knæet. Regular, til fremvisning af kompressionsbeklædning osv.
De tre ben giver mannequinen stor alsidighed, og han er et ideelt valg, når man skal præsentere et bredt udvalg af produkter inden for det ortopædiske område.
Fås i sort og hvid.
Styrk din præsentation af medicinske hjælpemidler med HIGH GLOSS MAN fra Hindsgaul®’s ortopædiske kollektion.
| Farve | Højglans hvid |
|---|---|
| Højde | 187 cm |
| Hals | 38 cm |
| Brystkasse | 100 cm |
| Talje | 80 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Indvendig søm | 90 cm |
| Skostørrelse | 44 |



Vi bruger teknologier som cookies til at måle trafik og optimere hjemmesiden. Ved at klikke ‘Accepter’ giver du samtykke til disse teknologier. Manglende samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.