4.450,00 DKK Oprindelig pris var: 4.450,00 DKK.3.699,00 DKKAktuel pris er: 3.699,00 DKK.
Damemannequin fra Orthopaedic Collection. En stilistisk mannequin med abstrakt hoved designet specielt til at præsentere proteser og andre ortopædiske produkter.
Mannequinen leveres med tre længder af venstre ben: Kort, til at vise en protese over knæet. Medium, til at vise proteser under knæet. Almindelig, til at vise kompressionsbeklædning osv.
De tre ben gør mannequinen meget alsidig, og hun er et ideelt valg, når man skal præsentere en bred vifte af produkter inden for det ortopædiske sortiment.
| Farve | Hindsgaul Ivory |
|---|---|
| Højde | 179 cm |
| Hals | 31 cm |
| Bryst1 | 88 cm |
| Bryst2 | 77 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Indvendig søm | 87 cm |
| Hælhøjde | 5 cm |
| Skostørrelse | 38 |



Vi bruger teknologier som cookies til at måle trafik og optimere hjemmesiden. Ved at klikke ‘Accepter’ giver du samtykke til disse teknologier. Manglende samtykke kan have en negativ indvirkning på visse funktioner.